Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – риси характеру. М. Бомбушкар


Близнюки - риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Близнюки – риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Близнюки – це два в одному, якщо не більше. Вони не амбівалентні, як може здатися при першому знайомстві, вони – різноманітні. Це люди, які будуть читати все, що під руку попадеться, дивитися, вчитися всьому, чого тільки можна, навіть якщо і практичного толку від навчання і не буде. Вони не люблять вчити інших, вказувати іншим на помилки і виправляти їх, вони люблять вчитися. Вони дуже різнобічні люди. При цьому Близнюки вкрай мінливі за характером і інтересам. Вкрай неспокійні, на відміну від двох інших знаків стихії повітряТерезів і Водолія. Близнюки і чоловіки і жінки дуже товариські, володіють великою кількістю друзів, але зв’язки у них вкрай не постійні. Можуть мати кілька партнерів одночасно, коханців. Близнюки підлаштовуються під інших і обставини, так що будьте готові до того, що в певний момент Близнюки скажуть чорне на біле, особливо якщо на них натиснуть. Швидко вміють адаптуватися. Екстраверти, оптимісти, сангвініки, логіки. Освічені люди, здатні цитувати книги на пам’ять або факти. Хороша схильність до гуманітарних наук, особливо до наук, які «відповідають» за спілкування і передачу інформації між індивідуумами (конфліктологія, психологія, листування). У них швидка мова і хода, нерівний почерк. Але давайте перейдемо до їх основних риса характеру.

Позитивні риси

Адаптованість
Близнюки – навіть коли їм боляче, навіть коли їх розривають емоції – все одно їх логічне мислення, розум, змушує шукати вихід із ситуацій. У Стрільця погляди на життя – широкі, у Риб – «затуманені», у Діви – прагматичні (цинічні), а у Близнюків – логічні і без емоційні (на відміну від попередніх трьох, які досить емоційні). Близнюки здатні підлаштуватися під будь-яку ситуацію, для них зміни – це їх стихія, аж надто вони непостійні.

Різнобічність
Близнюки завжди відкриті для нового досвіду, нових знань, як і Стрілець. Але якщо Стрілець – любить вчити, то Близнюки, навпаки, вчитися. У них дуже різнобічне ставлення до предметів, книг, наук і тому, що їх цікавить і що вони досліджують. Хоча ці пізнання і не глибокі. Але їм важко сфокусувати увагу на чомусь одному, так що вони будуть йти від одного захоплення до іншого, не заглиблюючись.

Ентузіазм
Як і, їх спорідненій душі, Стрільцю – Близнюкам властивий ентузіазм. Але якщо Стрілець вміє розпалювати його в інших, то Близнюки навпаки – люблять «запалюватися». Вони завжди раді приступити до чогось нового, особливо якщо вони будуть це робити не самі. З радістю беруться за всі нові справи. А ось чи доведуть вони до логічного кінця – це вже не їх проблеми.

Комунікативність
Прекрасно вміють підбирати правильні слова, підлаштовуватися під манеру мови інших, щоб люди відчували їх «своїми». Можуть знайти спільну мову з, майже, будь-якою людиною. Володіють даром красномовства. Але їх дар, швидше, полягає в умінні передати «інформацію», а не змусити людину зробити вчинок (це більше Стрельцівський талант ) за допомогою слів або висловитися «красиво» (це вже більше до Терезів). Близнюки прекрасні торговці, вони вміють розповісти про товар, з точки зору логіки, всі основні якості і промовчати про недоліки, що покупець захоче купити товар.

Гумор
Вони жартівники, любителі гумору, всяких прислів’їв, КВНу, гри слів, анекдотів, жартів, словесних подколів – дотепні люди. Завжди можете попросити їх розповісти Вам свіжий анекдот. При цьому під час розмови з Близнюками, слухайте уважно, щоб не попастися на їх підколку. Особливо це стосується Тельців, які люблять все обмірковувати, тим самим втратити свій час для парирування.

Інтелект
Як я писала вище, Близнюки – різнобічні люди, а отже володіють і хорошим інтелектом. У них прекрасна аудиальная пам’ять, можуть згадати, хто і що їм сказав, навіть через пару тижнів. Найкраще вони запам’ятовують сказане їм, а не прочитане або почуте. У зв’язку з їх різнобічністю – вони володіють і пристойним багажем знань, але не глибоким. Найчастіше вони не будуть ухилятися від висловлення своєї думки і скажуть те, що думають. Але при тиску, навіть не компетентних людей, вони можуть змінити свою думку.

Негативні риси

Непослідовність і мінливість
Непослідовність ріднить їх з Водолієм. Але, не зовсім. Близнюкам важко сконцентруватися на чомусь одному, в той час як Водолій – людина імпульсу. Для Близнюків важко займатися чимось одним, вони можуть робити 10 справ одночасно, листуватися з 5-6 людьми, читати паралельно кілька книг, дивитися кілька каналів одночасно. Їхня біда в тому, що вони швидко втрачають інтерес і бажання займатися розпочатим.

Поверховість
Не люблять деталі, не люблять вдаватися в деталі. Можуть знати щось про щось, але не знати основ. Вони одні з тих, хто може судити по книзі – прочитавши останні пару глав, але не читаючи початок. Або навпаки. Через їх мінливість, їм важко заглиблюватися, приділяти увагу деталям.

Нерішучість
Їм важко приймати рішення, особливо якщо хтось радить їм цього не робити, або ж навпаки зробити. Через те, що вони часто йдуть на поводу у інших, і не противляться тим, Близнюкам важко приймати рішення. Навіть якщо вони і думають (і праві), що їм потрібно зробити це – це буде правильно, інші люди можуть збити їх з пантелику. Або ж Близнюки почнуть згадувати поради інших, що теж потребують якийсь час, для прийняття рішення.

Нервовість
Як я вже говорила, Близнюки не найемоційніші люди. Але нервові. Вони сангвініки, хоча іноді здається, що вони холерики – це суміш двох типів. Вони дуже енергійні люди, що мають тенденцію брати на себе більше, ніж можуть витримати. Їх зриви не такі як у Риб – сльози, самобичування, як у Стрільця – обпекти іншого і себе, Діви – стиснутися в грудку. Ні. Близнюки – це словесний потік, вони ЗАВЖДИ будуть кричати або говорити! Слова – це їх спосіб за висловити себе і своїх емоцій. При цьому можуть бути і сльози, погроми, замикання в своїй кімнаті, але навіть у цей момент частина їхньої логіки буде діяти. Це важко пояснити на словах, але це ніби, ти щось втратив, тобі дуже боляче, але твій мозок, внутрішній діалог, каже тобі – що «пофіг», «все буде добре», «ми ще подивимося »…. і думає про вчинки і діъ, а не про проблеми і самобичування. Коли серце і мозок діють роздільно.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 24.02.14

  1. Один комментар до “Близнюки – риси характеру. М. Бомбушкар”

  2. Світлана в 03.12.2014 | Відповісти

    Дякую, дуже сподобалися гороскопи, оригінальні навіть серед незчисленної кількості інших.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,308