Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Активний місяць, багатий на нові довгострокові і середньострокові тренди, багато з яких повернуть старе в Ваше життя. Час переглянути своє ставлення до життя, до своєї особистості, до таємниць і недоліків, зміцнювати відносини і розривати слабкі зв’язки. Перша половина місяця може бути досить без енергійною, але зате з другої половини квітня в гороскопі для Близнюків відразу ж кілька вказівок на енергійність, активність, ексцентричність і прискорення. Основними темами місяці будуть плани на майбутнє, дружба, товариство, творчість, любов, діти, таємниці і секрети, духовний світ, кар’єра і положення в суспільстві, як бачите досить насичений вінегрет всього. Та до того ж і багато старих питань в цих темах.

Коротко про те, що почалося і йде, детально можете прочитати в моїх гороскопах на момент початку трендів.

З 6 лютого по 10 червня – період регресу, переоцінки, повернення старих питань, затримок в сферах любові, відносин (ділового співробітництва і ворожнечі теж), кар’єри та професії, творчості, духовних питань (віри), філософії життя. Переосмислення цих сфер, вдалий час щоб доробити розпочате раніше.

C 4 березня по 15 квітня – загальний, але сильний, період для всього Зодіаку повертає питання відносин, фінансів, теж затримки в цих сферах, переосмислення. Гарний час повернути старі відносини, як любовні, так і ворожнечу. Повернутися до старих джерел доходів, обдзвонити роботодавців повторно. Але нові відносини і фінансові проекти краще не починати. Дорогі покупки не робити до 3 травня.

З 10 березня у Вас занепад сил, у всякому разі на публіці, самі Ви куди більш енергійні, а ось працювати в команді складно. Час духовної активності, роботи над таємницями, остерігайтеся травм і скандалів. Період буде по 22 квітня.

З 16 березня по 15 квітня – складний період для питань пов’язаних з витратами, боргами, зобов’язаннями і допомогою від інших, любові, творчості, дітей та інтриг. Будьте обережніше, можуть бути хворобливі зміни і втрати.

З 3 по 29 квітня у Вас повернеться харизма і вміння домовлятися в питаннях, що стосуються кар’єри, соціального стану, репутації, як це було з 3 січня по 4 лютого. При цьому ймовірно, що до 15 квітня буде повернення старих питань, договорів і переговорів. Час гарний для того, щоб сподобатися керівництву і важливим людям, але не переборщіть! Можете втратити репутацію, всьому є своя міра, не надто намагайтеся сподобатися і фліртувати. У період з 4 по 27 квітня особливо! До того ж з 4 по 27 березня слід обережніше ставитися до слабких відносин, фінансів. Не робіть дорогих покупок. Час підлатати і зміцнити відносини, але в той же час слабкі відносини можуть дати тріщину через Вашу вимогливості або партнера. Можуть бути розчарування і в стосунках і заробітках.

Перший довгий період розпочнеться 6 квітня до 26 серпня, фоновий період з піками, не особливо помітний. Переоцінка та повернення питань у відносинах, необхідність тверезо на них поглянути. Можливо обмеження від партнерів, коханих і по бізнесу, конкурентів. Час зміцнювати відносини, наприклад пере обговорити договори, шлюбні питання. У той же час, через переоцінку відносин, слабкі відносини які на межі руйнування можуть погіршитися і необхідно буде приймати серйозні дії спрямовані на їх зміцнення, брати відповідальність на себе. Можуть повернутися і інші старі питання, пов’язані з обмеженням і відповідальністю для Близнюків 3ї декади, необхідністю бути більш серйозними.

10 квітня, плюс-мінус 3 дні пікових – складний період для Зодіаку, але не дуже для Близнюків. Під час піку всі тренди будуть посилені, негативні, кульмінації, усвідомлення, усунення, зміни, важливі новини та прийняття рішень, результати. Основними сферами у Близнюків буде любов, діти, творчість, дружба і плани на майбутнє. У меншій мірі акцент на відносини і витрати. Потрібно серйозніше поглянути на ці теми, оцінити їх, можна повернутися до старих питань і прийняти по ним рішення. Наприклад, якщо це стосується дітей – прийняти рішення про вагітність або Ви дізнаєтеся, що вагітні або чому не виходить. Приділіть увагу цим питанням.

З 10 квітня у Вас почнеться період переоцінки себе і регресу до старих своїх якостей. З 10 по 3 травня, час сповільниться або повернеться назад. Можуть бути проблеми з відрядженнями, оформленням документів, втрата інформації і паперів.

Багато несподіваних поворотів в дружбі і новин з 12 по 17 квітня. Приріст ексцентричності і егоїстичності. Але зате і багато віри і бажань змін, нових планів на майбутнє.

Гарний час для серйозних питань що стосуються відносин і кар’єри з 17 по 28 квітня, переговорів, обговорення договорів, прохань допомогти в професійному просуванні у друзів, та й показати себе керівництву і партнерам з хорошого боку.

У Вас почнеться дуже активний і енергійний час з 22 квітня по 5 червня, такого не було вже пару років. Упевненості в собі, активних дій, багато бажань і реалізація їх, підвищене сексуальне бажання, бажання навчання і знайомств. Будете агресивніші і непостійні, ще менш терплячі, і більш вимогливі до інших. Бажання відстояти себе і свої бажання. Час для чоловіків Близнюків, відчуєте більше впевненості в собі. Але остерігайтеся скандалів, особливо з партнерами і травм, їх шанси так само зростають.

З 25 квітня по 14 травня величезний прилив сил, будуть активні всі «енергійні» вказівки у Близнюків. Прагнень, оновлень, маси ідей, поїздок і новин, знайомств, прозрінь, інтуїції. Як я вже писала, зараз багато у Близнюків штовхає «назад», так що рух може бути не тільки в майбутнє, але і в минуле. Ваша імпульсивність і ексцентричність будуть на піку в ці дні, період подібний до того що був з 25-28 березня, але набагато довше.

Останній піковий період 26 квітня, плюс-мінус 3 дні – найважливіше бережіть своє здоров’я під час піку, остерігайтеся травм і нервових зривів. Час може трохи змусити Вас подумати про духовний світ, відчуття самотності або бажання побути самим. Піковий період принесе нове, нові новини або поїздку, добре було б почати лікування в ці дні. Протягом 10 днів після піку є час для духовного зростання, роботи над собою.

З 29 квітня по 6 червня, повторення періоду з 4 лютого по 3 квітня, час налагоджувати відносини з друзями і оточуючими Вас людьми. Гарний час для публічних виступів.

З 30 квітня по 6 червня, ще одне повторення періоду з 9 грудня по 13 січня, прискорення питань що стосуються відносин, зміцнення питань дружби і планів на майбутнє, та й для зміцнення відносин так само сил буде більше, друзі допоможуть Вам. Вдалий час. До того ж і для кар’єри і професійних питань. У цих сферах можуть бути і зміни, несподівані, але такі що призводять до кращого. І маса енергії в цих сферах, стимулів до руху до минулого і майбутнього.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Близнюків

З 4 по 27 квітня – бережіть репутацію, відносини, гроші.

З 6 квітня по 26 серпня – фоновий регрес і переоцінка відносин, повернення старих проблем і відповідальності, яку потрібно брати на себе. Можна зміцнити відносини або розламати.

З 10 квітня по 3 травня – переоцінка себе і регрес, обережність з інформацією не завадить.

10 квітня, пік плюс-мінус 3 дні – кульмінація і усвідомлення в сферах любові, дітей, творчості, відносин. Грубий період.

З 12 по 17 квітня – події в планах на майбутнє і дружбу.

З 17 по 28 квітня – час для кар’єри, відносин, дружби – покращувати все це.

З 22 квітня по 5 червня – енергія і активність.

З 25 квітня по 24 травня – несподіванки.

26 квітня, плюс-мінус 3 дні – головне бережіть здоров’я.

З 30 квітня по 6 червня – покращуйте і зміцнюйте відносини і дружбу, реалізуйте плани.

М. Бомбушкар. Гороскоп був Опубліковано 6 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,179