Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюк-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Близнюк-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Найприкріше було те, що, хоча їй і вдалося зірвати кілька великих латаття, до самих красивих, дотягнутися вона не змогла.
– До самого красивого ніколи не дотягнешся, – сказала, нарешті Аліса зітхнула з досади.

Ви ніколи потай не заздрили турецькому султану з його численним гаремом? Якщо заздрили, можу запропонувати вам єдино розумний вихід. Одружитеся на жінці-Близнюки, і вам будуть гарантовані щонайменше дві, а іноді – три і навіть чотири дружини.

Поспішаю обмовитися. Між дружиною-Близнюком і гаремом існує вельми істотна відмінність. Дружині Близнюку майже не властива пристрасність. Її думки вічно витають десь у хмарах, вона зайнята масою власних справ. Але якщо вам вдасться пробудити в неї інтерес, якщо між вами виникне якийсь сплав духовно-інтелектуально-фізичної близькості, то вважайте, що ви завоювали Близнюка і можете насолоджуватися товариством відразу декількох непересічних і чарівних жінок.

У ранній юності жінка-Близнюк абсолютно непередбачувана і любов для неї – тільки гра. Але чим старше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися. З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, так як саме любов – та область, де найкраще проявляється жіноча сутність, розкривається все багатство і складність її натури.

З жінкою-Близнюком дуже легко і просто спілкуватися. Вона живий, цікавий співрозмовник, здатний розсмішити вас і підняти настрій дотепним жартом. Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може змагатися з нею по винахідливості в любові. Вона може бути чудовою, гостинною господинею дому і високоінтелектуальним співрозмовником, здатним підтримати будь-яку розмову: від новітніх навчань в області поезії до політичних подій міжнародного значення. І раптом все різко міняється – вона впадає в істерику і немає ніяких сил її заспокоїти. Так що з нею ніколи не засумуєш. Якщо вам здається, що я перебільшую, згадайте хоча б покійну Мерилін Монро. Усі, хто з нею спілкувався, знали її абсолютно різною. На одній фотографії вона лежить в кріслі в позі спокусниці, на іншій – з пучком, в рогових окулярах, без всякої косметики уважно слухає лекцію про російське мистецтво. На третій фотографії в картатому фартушку чаклує над суфле з сиру, призначеним для чоловіка, спортсмена Джо ді Маджо, а на четвертій із захопленням дивиться на свого останнього чоловіка, відомого письменника і драматурга Артура Міллера. Майже всі знімки були аматорські, коли вона не позувала перед камерою; вони переконливо відображають різнопланові образи однієї і тієї ж жінки.

Жінка-Близнюк – прекрасний товариш. Вона відправиться з вами куди завгодно – на футбольний матч і на змагання зі стрибків у воду, причому у всіх випадках буде виглядати надзвичайно жіночно і навіть спокусливо. Близнюку цікаво все, що ново, що розбурхує уяву. Її швидкий розум здатний розібратися у всіх тонкощах вашої роботи і навіть підказати вам одне-два неординарних вирішення проблем. Тому частіше прислухайтеся до її порад.

Що ж стосується уподобань, то тут справа йде складніше. Щоб бути впевненим, що Близнюк не захопилася кимось іншим, вам постійно потрібно знаходитися поряд з нею, весь час нагадувати про свою присутність. Поки вона не навчиться володіти своїми емоціями, вас чекає не одна бурхлива сцена. На щастя, більшість Близнюків одумується вчасно – до того, як стане занадто пізно.

Слід сказати, що як тільки вона погодиться стати вашою дружиною, чоловіки, змушені проводити досить одноманітне життя з однією жінкою, будуть скажено вам заздрити. Бо, одружившись на Близнюків, ви придбаєте відразу кілька дружин і всі вони будуть зовсім різні.

Дружина номер один буде відповідати вашому ідеалу навіть якщо вашим єдиним бажанням буде її беззастережна вірність і відданість (в тому випадку, якщо вам вдасться завоювати її по-справжньому). Вона ніколи не дорікне вас, якщо ви захочете змінити роботу і виїхати в інше місто. На новому місці, з властивими їй відчуттям краси і бездоганним смаком, вона влаштує ваш будинок нітрохи не гірше колишнього. Окрім любові до пригод і подорожей вона обожнює, коли перед нею відкриваються нові, незвідані перспективи. Вона із задоволенням підтримає будь-які ваші найоригінальніші плани і навіжені ідеї. Можете сміливо розраховувати на неї і в тих випадках, коли ваше фінансове становище не дуже стабільно. Вона спокійно влаштується на роботу і буде непогано розпоряджатися навіть скромними доходами.

Дружина номер два спантеличить вас частою зміною настроїв. Вона буде постійно вас підколювати, робити їдкі зауваження в надії, що ви відповісте їй тим же. Ні з того ні з сього їй може прийти в голову ідея приєднатися до якої-небудь маніфестації або брати участь у мітингу протесту. Вона може пропадати десь допізна, але не здумайте розпитувати, де вона була. Вона ж не задає вам подібних питань. Пам’ятайте про її незалежний характер і з повагою ставтеся до її інтересів.

Дружині під номером три може осточортіти домашня робота. І тоді цілий день ліжка можуть стояти незастелені, посуд – невимитий, а вона буде витати в хмарах або читати книгу. Замість обіду їй нічого не варто поставити перед вами на стіл банку консервів, не потрудившись навіть відкрити її. Зате вам доставляється можливість годинами розмовляти з нею по душах. Вона задовольнить ваші найвитонченіші емоційно-інтелектуальні запити. Тільки не здумайте дорікати їй з приводу підгорілих котлет або немитих підлог; по суті, все це нічого не значущі дрібниці. Разом з тим вона із задоволенням погодиться провести відпочинок на морі і не стане нудно випитувати де ви візьмете на це гроші. Такі речі її просто не цікавлять.

Дружина номер чотири буде веселою і ласкавою матір’ю. Вона обожнює дітей, зрозуміло, якщо вони не надто їй набридають і не заважають. Діти матері-Близнюка виростуть незалежними і самостійними. Можливо, вони будуть не дуже дисципліновані, повторюючи в цьому мати, зате будуть обожнювати розмовляти з нею і повіряти їй свої таємниці. Мати-Близнюк зацікавлена в тому, щоб у дітей були добре розвинені уяву та інтелект, а різні дрібниці на зразок розкиданих книг і речей не мають, на її думку, такого вже важливого значення в житті.

І нарешті, дружина номер п’ять буде відмінною господинею, прекрасно знає, як прикрасити будинок і сервірувати стіл до приходу гостей. Ви можете запросити в гості будь-якого – від вашого начальника до мера міста – і всі будуть зачаровані її люб’язністю, привітністю і зовнішнім виглядом. Одягаються Близнюки з відмінним смаком, не позбавленим певної екстравагантності; вони люблять відвідувати театри, вернісажі та бали, причому в будь-якому суспільстві будуть почувати себе вільно. Можете мені повірити, всі чоловіки будуть від душі вам заздрити. Дружина-Близнюк романтична і на рідкість жіночна, володіє високим інтелектом і вишуканістю.

І на закінчення ще кілька штрихів до її характеру. Вона віддає перевагу літаку поїзду і ніколи не промовчить, якщо можна сказати хоча б пару слів.

Її голова так повна ідей, а серце – надій, що, мабуть, без допомоги комп’ютера в ній не розібратися. Втім, можливо, їй потрібен зовсім не комп’ютер, а просто той, хто міг би настільки ж швидко бігти поруч з нею, перекидаючись на ходу думками, немов кульками для пінг-понгу. Якщо ви належите до такого типу чоловіків, тримайте її міцно за руку і не відпускайте. Ви потрібні їй не менше, ніж вона вам.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  • Як розпізнати Близнюка
  • Чоловік Близнюки
  • Жінка Близнюки
  • Дитина Близнюки
  • Начальник Близнюки
  • Підлеглий Близнюки

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,474