Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюк-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Близнюк-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Я із задоволенням, розповім усе, що трапилося зі мною сьогодні з ранку …
Я знаю, ким я була сьогодні вранці, коли прокинулася, але з тих пір я вже кілька разів змінювалася.

Любов приносить із собою почуття захищеності від зовнішнього світу. Ви перестаєте бути самотнім. Поруч з вами – близька людина, готова допомогти завжди й у всьому. Але майже всяке правило має виключення. І цим винятком є коханий – Близнюк. Тут вже ні про яку надійність говорити не доводиться. Він може піти за хлібом у сусідню булочну, а повернутися через три дні. Якщо ви спробуєте з’ясувати, де він був і що робив, ваш роман швидше за все на цьому і закінчиться. Тому, якщо ваш Близнюк дуже вам доріг, зробіть вигляд, що нічого не сталося, і навчіться миритися з його непередбачуваністю і непостійністю.

Зате в суспільстві Близнюка вам ніколи не буде нудно; коли він з вами, ви будете не з одним, а з двома, а то й трьома-чотирма чоловіками відразу.

Чоловік-Близнюк – бажаний гість в любому будинку. Він надзвичайно веселий, приємний співрозмовник, володар відмінних манер, майстер розповідати анекдоти, душа компанії.

Якщо вам доведеться зустріти його на якому-небудь світському рауті, ви будете їм беззастережно зачаровані.

Але не поспішайте робити фатальний крок. Подумайте, перш ніж погодитеся стати його дружиною. Думки, бажання і настрої Близнеця мінливі, як вітер, і ви можете відчути це ще до того, як закінчиться ваш медовий місяць.

Доглядаючи за вами, він може одного разу з’явитися до вас у будинок з квітами, парфумами і книгами (одну з яких написав сам) і запропонувати вам відправитися в театр або цирк. Весь вечір він буде обдаровувати вас такою увагою, посмішками, ніжними словами і запевненнями в любові, від яких всі інші чоловіки тут же зблякнуть в ваших очах, і ви будете почувати себе найщасливішою жінкою на світі.

Але на другий день, коли ви з завмиранням серця будете чекати його дзвінка, він або скасує побачення, або зовсім не подзвонить. Вас почнуть терзати тисячі сумнівів. Може, ви неправильно себе вели? Або він просто жартував? А може бути, він потрапив у біду? Або у нього є інша жінка? Будь-яке з цих припущень може виявитися вірним.

Через тиждень ваш коханий з’явиться, але вже з абсолютно іншим настроєм. Він буде злобно-саркастичним і роздратованим. Йому буде не подобатися в вас все: від помади до літературних смаків. Ще через день він буде похмурий і мовчазний, і на всі ваші запитання ви не отримаєте жодної зрозумілої відповіді.

Якщо ви зумієте пережити і таку зміну у вашому улюбленому, він знову постане перед вами веселим, чарівним і дотепним, і ви знову підете в театри і картинні галереї, музеї та на концерти і будете знову і знову дивуватися широті інтересів і ерудованості вашого Близнюка. На цей раз він буде до вас ще ніжніше і уважніше, і ви самі не помітите, як скажете йому «так».

Якщо ви той тип жінки, який очікує від сімейного життя сталості, тепла і затишку, то ви робите неправильний вибір. У палітрі настроїв Близнеця існують всі відтінки – від сонячно-жовтого і безхмарно-блакитного до безпросвітно сірого, і не можна сказати, що радісних відтінків більше Тому повторю вам ще раз: якщо ви романтичні і шукаєте в житті гармонії, Близнюк безумовно не ваш тип чоловіка.

Якщо Сонце в момент його народження знаходилося в сузір’ї Близнюків, основною рисою його характеру буде мінливість. Тому, якщо ви за вдачею гравець, можете ризикнути. Як знати, може, вам і пощастить. Але перш ніж робити ставку, треба заздалегідь знати умова гри. У кінцевому рахунку навіть серед Близнюків трапляються дуже наполегливі та цілеспрямовані люди, які знають, чого вони хочуть. Яскравий приклад тому нині покійний президент США Джон Кеннеді і англійська королева Вікторія. Правда, це всього лише два відомих мені винятки, на чиїх характерах відбилися їх високе положення і відповідальність за долю держав.

Любити Близнюка легко і приємно, якщо тільки ви не віддаєтеся цьому з усією пристрастю. Пам’ятаєте, у Близнеця є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким, навіть з вами. Не ускладнюйте і не драматизуйте ваші стосунки, постарайтеся ставитися до всього спокійно і просто. Не набридає йому, але спробуйте весь час будити його уяву. Не протестуйте проти його мінливості, а міняйтесь разом з ним. Будьте живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка – інтелектуальний рівень партнера. На відміну від всіх інших чоловіків, яких відлякують розумні жінки. Близнюк віддасть перевагу, щоб ви сяяли в першу чергу не нарядами, а блискучим відточеним розумом.

Близнюки часто змінюють друзів, але відбувається це не від безсердечності, а від постійно мінливих інтересів і з бажання мати партнерів за інтересами. Близнюки не задаються ностальгією за минулим, будь то спогади, речі, люди і місця, де вони жили. Будучи по натурі дуже товариським, Близнюк ненавидить самотність і, довго перебуваючи один, може почати лити сльози, але це не більше ніж прояв сентиментальності. Загалом, якщо ви хочете надовго привернути до себе увагу Близнеця, що не льніть до нього, не чекайте від нього сталості і, головне, будьте цікавою особистістю.

Близнюки, як правило, одружуються не один раз, хоча чим пізніше укладений перший шлюб, тим більше ймовірності, що він збережеться надовго, може бути назавжди. Але навіть у тому випадку, якщо Близнюк буде одружений лише один раз, він компенсує своє прагнення до подвійності за рахунок двох машин, двох квартир, двох дипломів, двох робіт, двох захоплень і т. д.

У фінансових питаннях він також неоднозначний. Те напрочуд щедрий, навіть марнотратний, то скупий. Але якщо все ж порівняти дві ці риси, то щедрість, мабуть, переважить.

Чи буде він зберігати вам вірність? У тому вигляді, в якому він це розуміє, без сумніву, так. Жінки відчувають до Близнюка надзвичайну симпатію, і він, зі свого боку, до них небайдужий. Тому найімовірніше життя ваше не буде спокійний. Але якщо ви йому щиро вірите, він ні за що не дозволить собі зруйнувати вашу віру, можете бути впевнені. Правда, я маю на увазі саме справжню, беззастережну і безрозсудну віру. Якщо ж ви потай йому не довіряєте, він це відчує і не сповільнить цим скористатися. Близнюки мають здатність читати ваші таємні думки – пам’ятайте про це. Не думайте, що ваш чоловік-Близнюк буде вести себе з іншими жінками так, ніби він їх не помічає. Навпаки, він із задоволенням побалакає з ними, посміється і навіть вип’є чарочку-другу. Але це зовсім не означає, що він з ними заграє. Близнюку потрібні слухачі, а якої вони статі – йому байдуже.

Та жінка, яка доб’ється інтелектуальної гармонії з Близнюком, може бути спокійна. Він не змінить їй ні фізично, ні морально. Це правило з якого практично не буває винятків. А його усмішки, що виділяються завжди і всюди, всього лише манера поведінки. Просто він не може не посміхатися, як сонце не може не світити. Зрозумійте і ніколи не лайте його за це. В іншому випадку ви можете зіпсувати його характер.

З дітьми у нього складуться швидше за все приятельські стосунки. Він зможе багато чому їх навчити. Вони із задоволенням будуть ділитися з ним своїми проблемами і повіряти йому свої таємниці. Близнюк не любить повчати і говорити повчальним тоном. Він не великий поборник дисципліни, чим викликає в дітях велику симпатію. Але його небажання наполягати на виконанні якихось обов’язкових речей призводить до того, що його діти бувають іноді трохи розбовтані. Цим Близнюки псують своїх дітей. Хоча Близнюки майже ніколи не карають своїх дітей фізично, у них є нехороша звичка робити дітям зауваження в їдкому, саркастичному тоні, що може боляче ранити дитину. Будучи по натурі холодними, Близнюки не люблять обіймів і поцілунків, а дітям це необхідно. В іншому батько-Близнюк – непоганий батько, якщо, звичайно, діти його не надто пов’язують і не відволікають від численних захоплень і занять.

З чоловіком-Близнюком ви навряд чи зіткнетеся з такою проблемою, як ревнощі, бо у Близнюків дуже слабо розвинене почуття власності. Якщо навіть до нього дійдуть якісь чутки, він швидше за все просто відмахнеться від них – Адже любов для Близнюка – це в першу чергу не фізична, а інтелектуальна близькість. Тому, якщо ви шукаєте в шлюбі спільності інтересів духовної єдності. Близнюк виявиться для вас непоганим партнером.

Треба тільки звикнути до його численних «якщо», не звертати уваги на деяку холодність і відстороненість, на його бажання повітать в хмарах. Ніколи не намагайтеся чого-небудь від нього домогтися притискаючи Близнюка до стінки або влаштовуючи йому бурхливу сцену. Це не тільки не призведе до бажаного результату, але викличе абсолютно небажану для вас реакцію. Близнюк просто зникне, розчиниться, перестане для вас існувати. Не забувайте, що його знак – Повітря.

Про Близнюків часто говорять, що вони повинні мати дві любові одночасно. Дозвольте мені пояснити це твердження. Воно зовсім не означає, що дві любові – це дві різні жінки. Найчастіше це не так. Якщо ви пов’язані з ним не просто узами шлюбу, а духовно-емоційним зв’язком, то ви розумієте, що я маю на увазі і що означає подібне твердження.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  • Як розпізнати Близнюка
  • Чоловік Близнюки
  • Жінка Близнюки
  • Дитина Близнюки
  • Начальник Близнюки
  • Підлеглий Близнюки

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,291