Все про вагістність
Все про вагістність

2012 Рік. Пророцтва Майя


may_pred Календар майя справді можна вважати унікальним подарунком для сучасної цивілізації. У цьому календарі жерцями майя зроблені точнейшие астрономічні розрахунки. Майя були тієї думки, що з моменту створення людини пройшли 4 великі циклу – «Сонця». На думку жерців в даний час для людства настав епоха П’ятого Сонця – «Сонце Руху», що віщує рух Землі, в результаті чого всі загинуть.

Вчені припускають, що загибелі чотирьох Сонць нагадують природні катастрофи. Напрошується питання, коли ж буде знаменита подвижка землі, яка призведе до зникнення П’ятого Сонця? Багато людей цікавить, чи збудеться пророцтво майя, і наскільки точні підрахунки вчених у спробі розшифрувати послання і календар стародавніх .

Дивовижна точність астрономічних розрахунків

При дослідженні руїн стародавнього міста Копана, археологи знайшли дві стели з каменю. Вони мали цікаве розташування: перебували на вершинах пагорбів, замикаючих із західного та східного боку долину Копана, і стояли один проти одного. З позиції однієї стели можна встановити, що захід сонця за другу відбувається два рази протягом усього року – 12 квітня і 7 вересня. Перша дата віщувала кінець сухого сезону: ввечері цього дня гінці повідомляли всім хліборобам про рішення богів почати випалювання полів вранці 13 квітня.

Крім цього археологи помітили, що майя особливу увагу звертали на розташування будівель. І ще – деякі найважливіші частини храмів вказували на схід, кульмінацію та захід. Крім цього дивує своєю точністю календар з каменю або піраміда Кукулькан (у місті Чичен-Іца), в період весняного та осіннього рівнодення він виробляє неймовірний ефект.

Астрономи майя і землеробство

Астрономія мало практичне значення для майя. Жерці-астрономи визначали точний час сільськогосподарських робіт, при цьому не можна було порушувати зазначений цикл робіт. Початок року за календарем майя – 23 грудня (день зимового сонцестояння). Рік мав 18 місяців, кожен з яких складався з 20 днів. Вчені стверджують, щоб скласти календар такої точності, обов’язково потрібно було стежити за рухом планет, потім відзначити їх, і для цього треба було б десять тисяч років. Виникає багато питань, чи існувала так довго ця цивілізація, а може бути, жерці майя користувалися знаннями інший високорозвиненої цивілізації, про яку ми не знаємо.

Діти п’ятого сонця

Майя займалися також астрологією. Вони вважали, що їх долю визначали небесні тіла, і в першу чергу – Сонце. На сонячному камені, який знаходиться в Антропологічному музеї Мексики, за допомогою символів пояснюється, що всіма вищевказаними епохами правили боги. При цьому за ці чотири епохи чотири різні людські раси змінили один одного.

  • 1. Тривалість Сонця – 4008 років, стало жертвою землетрусів і ягуарів;
  • 2. Тривалість Сонця – 4010 років, його зживали вітру і руйнівні циклони;
  • 3. Тривалість Сонця – 4081 років, знищено вогненним дощем вулканів;
  • 4. Тривалість Сонця – 5026 років, змела вода, що виникла з руйнівної повені.

На сьогоднішній день ми живемо під заступництвом П’ятого Сонця. Це «Сонце Руху», оскільки, на думку індіанців, належить рух Землі. Дослідивши календар майя, сучасні вчені припускали, що планету Земля в 23 грудня 2012 очікують кардинальні зміни, це день закінчення епохи П’ятого Сонця. Виходячи з даного календаря, астрономи порахували, що в 2012 році в період грудневого сонцестояння Сонце повинне було виявитися в області Чумацького шляху. Саме в цей час намічалося оновлення світу. Тобто майя пророкували Землі нове народження. Для одних це був би початок ери духовного відродження, а для інших – кінцем світу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 1,672